Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo!

BİZ KİMİZİNTİMİNTİ - TAZE BASKI MERKEZİ

Taze Baskı Merkezi 2010 yılında kurumsal bütünlüğünü tamamlamış, deneyimli yönetim kadrosu, giderek genişleyen müşteri portföyü ve hizmet altyapısı ile yoluna emin adımlarla ve büyüyerek devam etmektedir. Orta ve uzun vadede, sektöründe verdiği kaliteli hizmet, öncü ve yenilikçi anlayışa sahip liderlik ruhuyla önemli bir yer edinmeyi hedefleyen ve kalıcı olmak isteyen Taze Baskı Merkezi, ünü şimdiden şehir sınırları dışına taşmış bir kuruluş olma özelliğindedir.

Globalleşmenin bu denli hızlandığı günümüzde, gelişen teknolojik altyapılar, mesafelerin kısalması ve rekabetin artması, günlük yaşantımızın daha hızlı akmasını sağlıyor ve bizleri İhtiyaçlarımızı daha hızlı ve daha verimli gidermemizi sağlayacak çözümlere yönlendiriyor. Taze Baskı Merkezi olarak günümüzün hızına ayak uydurabilecek yeterlilikte altyapıya ve bu altyapıyı maksimum verimlilikte kullanabilecek uzman bir kadroya sahibiz. Standart dijital copy center hizmetlerinin yanı sıra Taze Baskı Merkezi, müşterilerine çizgi altı bir reklam ajansı olarak ta hizmet vermektedir.

Grafik tasarım ve iletişim alanında kendi iç ekibiyle çalışmakta ve bu anlamda müşterilerinin hem tasarım-planlama hem de baskı çalışmalarını tek elden çözümleyerek önemli bir ayrıcalık ve tercih edilme sebebi ortaya koymaktadır. Taze Baskı Merkezi, yenilikçi ve daima geleceği düşünüp planlayan, bu anlamda müşterilerini dünya çapında trendler ve teknolojiler ile tanıştıran bir yapılanma içerisindedir. Ürün ve hizmet geliştirme departmanı ile araştırmakta, tasarlamakta ve sürekli olarak daha mükemmelini ortaya koymak üzere çalışmaktadır.

Taze Baskı Merkezi için zaman, kalite ve maliyet dengesi çok önemlidir. İşi bir an önce bitirmek üzerine değil işin genel nitelikleri itibarı ile optimum çözüm sağlamak üzerine çalışan bir mantalite ile hareket etmektedir. Ve bu anlamda en nitelikli ve sizin için en uygun maliyetteki işi teslim etmek, temel amacıdır. Taze Baskı Merkezi’ nin fark yaratan en önemli özelliklerinden birisi de üretilen her işin kusursuz olarak hayat bulmasını sağlayan özel bir CRM yazılımı ile entegre durumda çalışmasıdır. Siparişinizin bize ulaştığı andan üretilip kapınıza kadar getirildiği süreç an be an takip edilmekte ve bu anlamda çalışan birimler ve müşteri arasındaki koordinasyon tam anlamıyla sağlanabilmektedir.

Taze Baskı Merkezi, makina parkuruna yeni katılan HP INDIGO ile hem bu baskı teknolojisine sahip nadir kuruluşlar arasına dahil olmuş hem de hizmet kalitesini ve yelpazesini bir adım öteye taşımıştır. Geniş ve kaliteli makina parkuru, güler yüzlü ve herbiri kendi iş alanında uzmanlaşmış ekibi ile Taze Baskı Merkezi kurulduğu ilk günden bu yana çizgisinden ödün vermeyerek sizin işinizi kendi işi gibi sahiplenmiş ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmuştur. Süratle ve son derece özenli bir şekilde çalışan ve üreten Taze Baskı Merkezi, söz verdiği şeklide ve zamanda işlerinizi teslim etmek için haftanın 6 günü 24 saat yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

1ÜYE GİRİŞİ
Facebook, Instagram ve mail adresinle sistemimize kolaylıkla üye olabilirsin.

2ÜRÜN SEÇİMİ
İntibook, İntipolaroid, İntipleksi, İntimagnet, bez çanta ve takvim ürünlerinden birini seçip işleme devam edebilirsin.

3FOTOĞRAF YÜKLEME
Facebook, Instagram ve bilgisayarından seçtiğin fotoğraflarını, ‘fotoğraf yükle’ sekmesinden sistemimize kaydedebilirsin.

4ÖDEME
İşlemi tamamlamak için adres ve ödeme bilgilerini girerek siparişi oluşturabilirsin. Siparişin 2 gün içerisinde elinde!